Naujienos

   Originalus apšvietimas garinėse pirtyse
    Projektuojame ir instaliuojame unikalius šviesolaidinio apšvietimo sprendimus garinėse pirtyse ir kitose tinkamuose paviršiuose. Turime projektavimo ir instaliavimo patirtį įgyvendinant tokius apšvietimo efektus, kaip besisukančios Spiralinės galaktikos, ūkai, skriejančios kometos, meteorai ir pan. Galerijoje galite pamatyti daugiau vaizdų iš mūsų atliktų instaliacijų.    >>>Atsisiusti video prezentaciją (5Mb)

   Švytinčios užuolaidos
   Specialiai paruoštas optinis pluoštas apsauginiame skaidriame apvalkale sukuria lietaus sienos, švytinčios užuolaidos efektą. Aukštose patalpose galima sukurti originalius švytinčius sietynus ir kabančius šviestuvus. Galima spalvų kaita ir kiti švieos efektai.
    Švytintys sietynai
   Šviesolaidinės instaliacijos sietynų pavidalo, įvairaus dizaino ir matmenų. Originalių dizaino įdėjų įgyvendinimas ilgaamžio ir saugaus šviesolaidžio dėka, su dinamine spalvų kaita.

  SWAROVSKI krištolo šviestuvai
   Šviesolaidinis apšvietimas su SWAROVSKI krištoliniais šviestuvėliais, veidrodiniai paneliai, paveikslėliai su kryštolu. SWAROVSKI šviesolaidino apšvietimo komponentai dabar tiekiami tiesiogiai iš gamintojo.

   Šviesolaidinė įranga per TRIS DIENAS !
   Šviesolaidinė įranga GARINĖMS PIRTIMS, gipso ar plytelių pakabinamoms luboms, įtempiamoms BARRISOL luboms ! Pageidaujamo ilgio ir kiekio 0,5/0,75/1,0/1,5 mm skersmens šviesolaidžio gijos su jungtimi ir 30w-50w-75w arba LED šviesos šaltiniais, su pageidaujama spalvų kaita, mirgėjimo efektu apšvietimo sistemų interjerui, SPA ir baseinams. Instaliuojame ir konsultuojame.
Galite komplektus užsisakyti elektroniniu paštu.